تجمع تعداد قابل توجهی از مالباختگان شرکت آذویکو مقابل وزارت صنعت

تجمع تعداد قابل توجهی از مالباختگان شرکت آذویکو مقابل وزارت صنعت
آخرین اخبار

با تحریم دوباره صنعت خودروسازی از سوی ایالات متحده آمریکا، شرکت های خودروسازی یکی پس از دیگری بازار ایران و شرکای داخلی خود را ترک کردند و شرکت صنعت خودروی آذربایجان (آذیکو) نیز از جمله خودروسازانی بود که تحت تاثیر تحریم های بین المللی صنعت خودروسازی فعالیت آن با چالش های زیادی مواجه شد.

چالش های شرکت آذیکو فارغ از عدم توانایی تولید خودرو، حواله داران این شرکت هستند که در طول دو سه سال اخیر سرمایه آنان نزد آذیکو بوده و باوجود وعده های مختلف برای تحویل خودرو، هنوز موفق به دریافت هیچ خودرویی از سوی این شرکت نشده اند.

حال دیروز گروهی از حواله داران خودروی ام جی ۳۶۰ شرکت صنعت خودرو آذربایجان (آذویکو) با تجمع مقابل وزارت صمت، به دریافت نکردن خودروهای خود پس از ۳ سال اعتراض کردند و حواله ‌داران می ‌گویند به پشتوانه مجوز وزارت‌ صمت، حواله این خودرو را دریافت کرده اند اما اکنون این وزارت‌ خانه مسئولیتی نمی ‌پذیرد و خودرویی هم به آنان تحویل نشده است.

هنوز حدود ۳۰۰۰ حواله دار آذویکو تعیین تکلیف نشده اند و با وجود معرفی دو خودرو از شرکت های مختلف همچون لوکسژن، اما متاسفانه تعداد قابل توجهی از این حواله دارها به خودروهای خود نرسیده اند.

برچسب ها:منبع

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *