جنرال موتورز: خریداران شورولت کوروت C8 متمول‌تر از مشتریان نسل قبلی هستند!

جنرال موتورز: خریداران شورولت کوروت C8 متمول‌تر از مشتریان نسل قبلی هستند!
آخرین اخبار

به نظر می‌رسد افرادی که توان خرید یک خودرو اسپرت دو نفره با فضای بار کوچکی را دارند، به اندازه کافی ثروتمند باشند. با این وجود طبق اعلام جنرال موتورز، خریداران شورولت کوروت C8 نسبت به خریداران شورولت کوروت C7 از نظر مالی در وضعیت بهتری قرار دارند. این گفته را استیو هیل ، معاون رئیس جنرال موتورز اعلام کرد.

مطابق گفته‌های هیل، متوسط درآمد خانواری که خریدار شورولت کوروت C8‌ هستند، ۷۶،۰۰۰ دلار بیشتر از متوسط درآمد خانواده‌های خریدار شورولت کوروت C7 است. این مساله نشان می‌دهد که اکنون شورولت کوروت موفق به جلب نظر خریداران پولدارتری شده و جایگاه خود در بین مشتریان را ارتقا داده است.

مطابق گزارش جنرال موتورز، اکثریت خریداران شورولت کوروت C8 تیپ‌های میان رده و بالارده ۲LT و ۳LT را برای خرید انتخاب کرده‌اند و تنها تعداد کمی نسخه پایه از تیپ ۱LT به فروش رفته است. تیپ پایه شورولت کوروت C8 قیمتی کمتر از ۶۰ هزار دلار دارد.

جذب مشتریان با قدرت خرید بیشتر برای شورولت خوش یمن بوده است چرا که این خودروساز موفق شده تا ۲۱،۶۲۶ دستگاه کوروت را در سال ۲۰۲۰ به فروش برساند. این میزان فروش بیشتر از ۱۷،۹۸۸ دستگاه کوروت فروخته شده در سال ۲۰۱۹ است. این میزان فروش با توجه به همه گیری ویروس کرونا در سال ۲۰۲۰ و کاهش کلی فروش خودرو در جهان، رقمی قابل توجه محسوب می‌شود.

برچسب ها:منبع

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *