دوج چلنجر لیموزین با درهای بال پرنده‌ای فقط ۳۲۵۰۰ دلار قیمت دارد

دوج چلنجر لیموزین با درهای بال پرنده‌ای فقط ۳۲۵۰۰ دلار قیمت دارد
دوج چلنجر لیموزین با درهای بال پرنده‌ای فقط ۳۲۵۰۰ دلار قیمت دارد
آخرین اخبار

اگر دوست داشتید یک لیموزین بزرگ داشته باشید، اما مدل‌هایی مثل لینکلن تاون کار به نظرتان بیش از حد معمولی هستند، پس این دوج لیموزین گزینه مناسبی برای شماست.

این خودرو که توسط شرکتی به نام کلین راید کاستومز و با قیمت ۳۲،۵۰۰ دلار برای فروش گذاشته شده است، یک چلنجر مدل ۲۰۱۳ است که نسبت به نسخه کارخانه ۴.۷ متر طول بیشتری دارد و دارای یک تلویزیون و درهای بال پرنده‌ای است.

این چلنجر با رنگ نقره‌ای رنگ‌آمیزی شده و کابین آن با چرم شترمرغ مشکی تزئین شده است. فروشنده می‌گوید در حدود ۱۷۵،۰۰۰ دلار برای ساخت این خودرو خرج شده و با توجه به اینکه کمتر از ۱۳۰ هزار کیلومتر مسافت را طی کرده است، تجربه رانندگی خیلی خوبی ارائه می‌دهد.

جالب است که این خودرو با نام یک کادیلاک فلیت‌وود مدل ۲۰۱۳ لیست شده است (که هرگز در آن سال تولید نشده است)، چون احتمالا eBay گزینهای برای انتخاب یک لیموزین چلنجر مدل ۲۰۱۳ نداشته است.

دوج چلنجر لیموزین

فروشنده خاطرنشان می‌کند که عنوان این خودرو خسارت دیدن در سیل را نشان می‌دهد، اما می‌گوید:

سیل آن‌جا را فرا نگرفته بود، فقط باران‌ سنگین پارکینگ جدید را پر از آب کرده بود و چرخ‌های خودرو تا ۱۵ سانتیمتر زیر آب بودند، و نمایندگی جدید تمام خودروها را به عنوان خسارت‌دیده تحویل گرفت، در حالی که این خودرو جدید بوده است. این خودرو هرگز صدمه‌ای ندیده است. ما این خودرو را ساختیم و هرگز مشکلی نداشته‌ایم.

شاید این اظهارنظر درست باشد، اما اگر این اتفاق برای این خودرو افتاده باشد، دلیل کاهش قیمت زیادش از ۱۷۵،۰۰۰ دلار علاوه بر ۴۵ هزار دلاری که بابت خریداری آن پرداخت شده را نشان می‌دهد. با این وجود، فروشنده ادعا می‌کند که دلیل این قیمت پایین، حراج ناوگان این شرکت و نیاز به پول نقد است.

این خودرو هنوز هم جذابیت خاصی دارد، اما با توجه به اینکه احتمالا توسط سیل آسیب دیده و قیمتش همچنان کم نیست، خریداران احتمالی باید با دقت بیشتری برای خرید آن اقدام کنند.

برچسب ها:منبع

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *