فروش کیا سورنتو مدل ۲۰۱۷ بدون رنگ + قیمت خرید نقدی

فروش کیا سورنتو مدل 2017 بدون رنگ + قیمت خرید نقدی
شرایط فروش

کیا سورنتو از جمله خودروهای شاسی بلند پرفروش بازار وارداتی ها است که از بدو ورود توانسته نظر بسیاری را به خود جلب کند حتی بسیاری این خودرو را بهتر از هیوندای سانتافه می دانند. برای مقایسه این دو خودرو می توانید مقایسه کیا سورنتو و هیوندای سانتافه را مطالعه کنید.

حال پس از گذشت چند سال از ورود کیا سورنتو به بازار، جدیدترین مدل موجود این خودرو در بازار ایران کماکان از خوش فروش های وارداتی ها محسوب می شود. در این مقاله قصد داریم به یک نمونه کیا سورنتو ۲۰۱۷ بدون رنگ اشاره کنیم که توسط مجموعه سوییچ ارایه شده است.

کیا سورنتو ۲۰۱۷

کارکرد کیا سورنتو مذکور ۶۳ هزار کیلومتر است و با قیمت قطعی ۱ میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان ارایه شده است. مجموعه سوییچ این خودرو را کارشناسی کرده و با توجه به وجود یک دفترخانه رسمی در این مجموعه، در صورت تمایل می توانید تمامی مراحل انتقال سند را نیز در همین بخش انجام دهید. همچنین سوییچ می تواند تعویض پلاک را نیز برای شما انجام دهد.

خودرو ارایه شده توسط کارکرد وضعیت قیمت
کیا سورنتو سوییچ ۶۳,۰۰۰ کیلومتر بدون رنگ ۱,۶۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

در صورت تمایل می توانید با شماره ۰۲۱۷۵۳۴۶ سوییچ تماس بگیرید.

با کیا سورنتو بیشتر آشنا شوید

کیا سورنتو به یک پیشرانه ۲٫۴ لیتری ۴ سیلندر مجهز شده که می تواند حداکثر ۱۸۸ اسب بخار در ۶۰۰۰ دور در دقیقه و ۲۴۱ نیوتن متر در ۴۰۰۰ دور در دقیقه را تولید کند. شتاب صفر تا صد این خودرو ۱۰٫۲ ثانیه و مصرف سوخت ترکیبی آن ۸٫۶ لیتر است.

کیا سورنتو ۲۰۱۷ سوییچ

سنسور نور، سیستم کمکی پارک هوشمند، ترمز پارک برقی، کروز کنترل، سیستم ورود بدون کلید، سقف پانوراما، سنسور باران از جمله تجهیزات کیا سورنتو موجود در بازار ایران است.

برچسب ها:منبع

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *