فولکس واگن گلف، پرفروش‌ترین خودرو آلمان و اروپا در سال ۲۰۲۰

فولکس واگن گلف، پرفروش‌ترین خودرو آلمان و اروپا در سال 2020
فولکس واگن گلف، پرفروش‌ترین خودرو آلمان و اروپا در سال 2020
آخرین اخبار

فولکس واگن گلف پس از شروع سالی سخت، سرعت فروش خود را بالا برده و در تلاش برای به دست آوردن جایگاه خود به عنوان بهترین خودرو در اروپا است.

با تحویل بیش از ۳۱۲,۰۰۰ فولکس واگن گلف در سراسر اروپا که ۱۳۴,۰۰۰ مورد از آن ها در آلمان بوده است، تولید جدیدترین نسل این خودرو پس از توقف تولید Mk7 آغاز شده است.

فولکس واگن، گلف Mk8 را در اکتبر سال گذشته معرفی کرده که به عنوان اولین مدل معرفی شده سال ۲۰۲۰ در اروپا به شمار می‌رود.

فولکس واگن در تلاش است تا همزمان با حفظ مکانیک خودروها، گام های بزرگی را در جهت پیشرفت فناوری و سیستم سرگرمی اطلاعاتی آن بردارد.

رالف برنداستاتر، مدیرعامل فولکس واگن، اظهار داشته است که ما با تولید و عرضه گلف ۸ موفقیت های قبلی خود را بدون هیچ اختلالی ادامه می‌دهیم. این خودرو در حال تدوین استانداردهای فنی در ابعاد مختلف است. پس از شیوع ویروس کرونا در بهار، راه اندازی بازار فروش این خودرو متوقف شد اما در نیمه دوم سال اقدامات زیادی را برای جبران این خسارات در نظر گرفته است.

موفقیت در فروش گلف می‌تواند به عنوان عاملی برای تسلی خاطر فولکس واگن به شمار رود زیرا همانطور که قبلا در ماه مه گزارش داده ایم، تحویل خودروها در نیمه اول سال به دلیل وجود مشکلات نرم افزاری، به تعویق افتاد.

هر چند فولکس واگن در طول سال از مدل های GTI، GTD و مدل های پرفورمنس GTE خود رونمایی کرده است و از فروش خوبی برخوردار بوده اما تقاضای زیاد برای مدل های هیبریدی نیز عامل بزرگی برای این موفقیت به شمار می‌رود زیرا از هر سه دستگاه گلف فروخته شده در سال ۲۰۲۰، یک دستگاه دارای سیستم هیبریدی بوده است.

فولکس واگن گلف

گلف در صدر جدول پرفروش ترین خودروها ی سال ۲۰۲۰ در اروپا قرار دارد. پس از آن، فولکس واگن تیگوان و فولکس واگن پاسات مقام دوم و سوم را از آن خود کرده‌اند. علاوه بر این، گلف R که ۳۱۵ اسب بخار قدرت ارائه می‌کند، در ماه نوامبر رونمایی شده است.

برنداستاتر گفته است که من می خواهم از همه مشتریانی که به ما اعتماد کرده‌اند تشکر کنم اما این تشکر و قدردانی شامل اعضای تیم ما هم می‌شود که در شرایط دشوار بحران ویروس کرونا، کار خود را به بهترین نحو انجام داده‌اند.

انتظار می رود فولکس واگن گلف Mk8امسال در ایالات متحده به فروش برسد.

برچسب ها:منبع

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *