محصول جدید بهمن موتور با نام فیدلیتی Fidelity بزودی در بازار

محصول جدید بهمن موتور با نام فیدلیتی Fidelity بزودی در بازار
آخرین اخبار

با انتشار تیزری رسمی از سوی بهمن موتور، به محصول جدید این شرکت هویت بخشیده شد و قرار است که در کنار خودروی کاملا جدید بازار ایران یعنی دیگنیتی، سبد عرضه شرکت خودروسازی بهمن موتور را گسترده تر کرده و محصولاتی کاملا جدید را به بازار کشور تزریق کند.

فیدلیتی Fidelity نامیست که شرکت بهمن موتور با انتشار تیزری رسمی به آن اشاره کرد و محصول جدید این شرکت قرار است که با نام فیدلیتی در کنار دیگر محصول جدید بهمن موتور، یعنی دیگنیتی مهمان جاده های کشور شود. این خودرو طبق گفته منابع خبری همان خودروی جتور X70S چینی خواهد بود که تحت برند جدید بهمن موتور یعنی فیدلیتی (Fidelity) به بازار عرضه می شود.

این خودرو در چین ابتدا با یک موتور ۱٫۵ لیتری توربوشارژر عرضه شد که می توانست خروجی قدرت ۱۵۶ اسب بخاری و گشتاور ۲۳۰ نیوتن متری تولید کند، اما از سال ۲۰۱۹ میلادی یک موتور جدید توربوشارژر با حجم بیشتر ۱٫۶ لیتری به زیر کاپوت این خودروی شاسی بلند اضافه شد که میزان خروجی اتومبیل را به حداکثر ۱۹۷ اسب بخار قدرت و ۲۹۰ نیوتن متر گشتاور افزایش می دهد.

پیشرانه اول با دو جعبه دنده دستی و اتوماتیک به مشتریان عرضه شد، اما بعد از دریافت پیشرانه جدید در سال ۲۰۱۹ میلادی، این خودرو تنها با جعبه دنده ۷ سرعته اتوماتیک دوکلاچه در دسترس مشتریان قرار گرفت و حالا نیز این احتمال وجود دارد که نسخه های عرضه شده توسط بهمن موتور به مشتریان هم مجهز به همین پیشرانه ۱٫۶ لیتری توربوشارژر با جعبه دنده ۷ سرعته اتوماتیک باشند.

این خودرو هنوز در کشور به طور رسمی معرفی نشده و تنها تیزر رسمی آن از سوی بهمن موتور منتشر شده است که در زیر می توانید شاهد آن باشید و بعد از معرفی رسمی، جزییات تکمیلی آن در خودروبانک مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

برچسب ها:منبع

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *