ام‌ جی مارول R، قهرمان چینی سایک موتور رونمایی شد

ام‌ جی مارول R، قهرمان چینی سایک موتور رونمایی شد
آخرین اخبار

غرفه ام جی در نمایشگاه اتومبیل گوانگژو، برای اولین بار ام جی مارول R را به معرض نمایش عموم گذاشت و حال این خودرو برای سفارش‌گذاری آماده است. ام جی مارول R یک شاسی بلند ترکیبی سایز بزرگ است که به طور کامل از قوای محرکه الکتریکی استفاده می‌کند. با این وجود ام جی مارول R تنها یک شاسی بلند الکتریکی نیست، بلکه این خودرو مدرن از فناوری ارتباطی ۵G و سیستم رانندگی خودکار سایک موتور نیز بهره‌مند است.

ام جی مارول R از جدیدترین زبان طراحی سایک موتور موسوم به روشنایی جهانی استفاده می‌کند که شباهت فوق‌العاده زیادی به تولیدات اخیر هیوندای دارد. لوگو R شکل نیز در قسمت میانی جلوپنجره جاخوش کرده و نشان دهنده سری جدیدی از محصولات ام جی و سایک موتور است.

نمای جانبی ام جی مارول R نسبتا ساده است و تنها در قسمت رکاب از حجم‌های فانتزی و زه‌های برآمده استفاده شده است. برای نمای عقبی ام جی مارول R نیز از چراغ‌های نوارشکل استفاده شده که این روزها در خودروهای آسیایی به وفور مشاهده می‌شود و سایک موتور نیز از همین الگوی طراحی پیروی کرده است.

ام جی مارول R

فضای کابین ام جی مارول R ظاهری آینده‌نگرانه و مدرن دارد. یک نمایشگر بزرگ ۱۹٫۴ اینچی در قسمت میانی کابین جا خوش کرده که امور مربوط به ارتباطات خودرو و سایر تنظیمات از طریق آن صورت می‌گیرد. ام جی مارول R به تجهیزاتی از جمله پارک اتوماتیک، هدایت خودرو در ترافیک و کاهش اتوماتیک سرعت خودرو در سراشیبی‌ها مجهز خواهد بود.

سایک موتور جزئیات زیادی را در خصوص مشخصات فنی ام جی مارول R اعلام نکرده است و ما نمی‌دانیم چه پیشرانه‌ای برای این خودرو انتخاب شده است. با این وجود ام جی مارول R مطابق چرخه NEDC بردی برابر ۵۰۰ کیلومتر خواهد داشت و شتاب صفر تا صد آن نیز ۴٫۸ ثانیه خواهد بود.

برچسب ها:منبع

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *