قیمت جدید کامیونت های جک اعلام شد + جدول

قیمت جدید کامیونت های جک اعلام شد + جدول
آخرین اخبار

شرکت آرین دیزل، تولید کننده محصولات سنگین وزن شرکت خودروسازی JAC در کشور ویژه بهمن ماه ۹۹ لیست قیمت جدید کامیونت های خود و همچنین قیمت دو مدل خودروی مینی بوس ۱۶ نفره و همچنین ون ۱۴ نفره را اعلام کرده است که در شرایط فروش آرین دیزل به صورت نقد و اقساط قابل واگذاری به مشتریان خواهد بود.

باتوجه به جدول زیر، قیمت جدید محصولات سنگین و نیمه سنگین شرکت خودروسازی JAC ویژه بهمن ماه ۹۹ به شرح زیر هستند:

خودرو قیمت ویژه بهمن ماه (تومان)
کامیونت ۶ تن ۸۶۰،۰۰۰،۰۰۰
کامیونت ۸٫۵ تن ۸۹۰،۰۰۰،۰۰۰
کامیونت ۹ تن ۹۴۰،۰۰۰،۰۰۰
ون ۱۴ نفره ۹۲۰،۰۰۰،۰۰۰
مینی بوس ۱۶ نفره ۹۵۰،۰۰۰،۰۰۰

حال به بهانه اعلام قیمت جدید کامیونت های جک توسط شرکت آرین دیزل، در ادامه نگاهی به مشخصات فنی این کامیون ها و امکاناتی که بر روی آنان مورد استفاده قرار گرفته است، خواهیم داشت.

ابعاد و اندازه و ظرفیت بارگیری

کامیون های جدید سری N جک در سه مدل مختلف و با ظرفیت های ۶ تن، ۸٫۵ تن و ۹ تن به بازار عرضه خواهد شد، اما با نگاهی به ابعاد و اندازه و مشخصات فنی و امکانات رفاهی کامیونت های مذکور، تفاوتی میان آنان دیده نمی شود و در واقع مشتریان هزینه بیشتری بابت ظرفیت بیشتر بارگیری خود پرداخت می کنند.

باتوجه به کاتالوگ این سه کامیون، برای هر سه آنان طول کلی ۷۸۴۵ میلی متر، عرض ۲۱۱۶ میلی متر، ارتفاع ۲۳۰۰ متر بدون اتاق بار و همچنین فاصله بین دو محور ۴۴۷۵ میلی متری در نظر گرفته شده است که وزن شاسی تمامی آنان ۳۲۶۰ کیلوگرم خواهد بود، اما وزن ناخالص آنان به ترتیب ۶۰۰۰، ۸۵۰۰ و ۹۰۰۰ کیلوگرم عنوان شده است.

یکی از ویژگی های خیلی خوب کامیونت های سری N جک برای عرضه در بازار کشور، می تواند بهره مندی از اتاق خواب باشد که مزیتی بزرگ و مکانی بسیار مناسب برای رانندگان در مسافت های بسیار طولانی خواهد بود.

مشخصات فنی:

به غیر از ظرفیت بارگیری آنان که در بخش قبل به آن اشاره کردیم، برای هر سه کامیونت مشخصات فنی یکسانی در نظر گرفته شده است. برای هر سه کامیون پیشرانه دیزلی ۳٫۸ لیتری در نظر گرفته شده و میزان خروجی قدرت آن در دور موتور ۲۶۰۰ به حداکثر ۱۵۴ اسب بخار خواهد رسید، اما مهم خروجی گشتاور ماشین های سنگین است که در این کامیون ۵۰۰ نیوتن متر گشتاور در محدوده ۱۲۰۰ الی ۱۹۰۰ بدست می آید.

سیستم انتقال قدرت این کامیون برای هر سه مدل ۶ سرعته دستی بوده و نیروی آن توسط سیستم کلاچ بادی روغنی به چرخ ها منتقل می شود. مهار این کامیون هم برعهده سیستم ترمز دیسکی بر روی چرخ جلو و سیستم ترمز کاسه ای بر روی عقب است، درحالی که راننده می تواند از ترمز موتور هم برای مهار بهتر کامیون استفاده کند. بر حمایت بهتر از کامیون، سیستم ترمز ضد قفل ABS و سیستم ESC مورد استفاده قرار گرفته است.

کامیونت های جک چه امکاناتی خواهند داشت؟

فرقی نمی کند کدام نسخه را خریداری کنید، زیرا تمامی نسخه با ظرفیت های متنوع ذکر شده امکانات خوبی در اختیار شما قرار خواهد داد که از مهم ترین تجهیزات آن می توان به رادیو پخش USB و کنترل آن بر روی غربیلک فرمان، کروز کنترل، توربوشارژر و اینترکولر، کاتالیست اگزوز، شیشه بالابر برقی، صندلی دو نفره شاگرد، مه شکن های عقب، چراغ های مخصوص روز جلو، فرمان قابل تنظیم در چهار جهت، کپسول آتش خاموش کن، قفل مرکزی، روکش های پارچه ای صندلی و همچنین سیستم هشدار انحراف از مسیر اشاره داشت. به عنوان یک آپشن قابل سفارش هم مشتریان می توانند بر روی کامیونت های خود تاخوگراف را داشته باشند.

برچسب ها:منبع

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *