افزایش فروش تویوتا لندکروزر ۲۰۲۱ در روزهای آخر تولید، خداحافظی غرورمندانه

افزایش فروش تویوتا لندکروزر 2021 در روزهای آخر تولید، خداحافظی غرورمندانه
آخرین اخبار

نسل فعلی تویوتا لندکروزر یعنی اتاق J200 سال‌ها است که روی خط تولید قرار دارد و به زودی با نسل جدید که بسیاری آن را تویوتا لندکروزر J300 می‌نامند، جایگزین خواهد شد. با این وجود تویوتا در تلاش است تا فروش لندکروزر ۲۰۲۱ را در واپسین سال عرضه به بازار ایالات متحده افزایش دهد و خداحافظی غرورمندانه‌ای را برای این شاسی بلند آفرودی ترتیب دهد.

تویوتا لندکروزر ۲۰۲۱ گران‌ترین و لوکس‌ترین نسخه در بین تمامی نسل‌های تویوتا لندکروزر است و با قیمت ۸۵۵۶۵ دلار، نسبت به شاسی بلندهای فورد و شورولت قیمتی گران‌تر را مطالبه می‌کند. پیشرانه V8 بادوام، امکانات رفاهی متعدد و قابلیت‌های آفرودی از جمله مشخصات تویوتا لندکروز سری ۲۰۰ هستند که این خودرو را در سطح جهان به محبوبیت رسانده‌اند. هشت صندلی، دیفرانسیل لغزش محدود و سیستم چهار چرخ محرک امکانات استاندارد تویوتا لندکروزر ۲۰۲۱ برای مشتریان آمریکایی هستند.

تویوتا لندکروزر

یکی از نکات منفی تویوتا لندکروزر J200، قیمت بالای آن است که برای یک تویوتا توجیه پذیر نیست. قیمت ۸۵ هزار دلاری تویوتا لندکروزر J200 این خودرو را در رده شاسی‌بلندهای لوکس بازار قرار می‌دهد حال آن‌که تویوتا به هیچ عنوان برندی لوکس محسوب نمی‌شود. با این وجود به نظر می‌رسد انتشار اخبار توقف تولید تویوتا لندکروزر، فروش آن را در ایالات متحده افزایش داده باشد. بنابر گزارش رسانه کار اند درایور، فروش تویوتا لندکروز ۲۰۲۱ در ماه ژانویه با افزایش ۲۲۱ درصدی مواجه شده و اکنون فروش این خودرو با آمار فروش تویوتا راو ۴ برابری می‌کند. نسل آتی تویوتا لندکروزر در سال ۲۰۲۳ یا ۲۰۲۴ وارد بازار خواهد شد و دیگر شاهد استفاده از پیشرانه V8 در این خودرو نخواهیم بود.

برچسب ها:منبع

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *