چری تیگو ۷ پرو در تهران دیده شد، چهره جدید برای شاسی بلند خوش فروش مدیران خودرو

چری تیگو 7 پرو در تهران دیده شد، چهره جدید برای شاسی بلند خوش فروش مدیران خودرو
آخرین اخبار

پاییز امسال بود که چری تیگو ۷ پرو در گمرک ایران مشاهده شد و از همان دوران خبر عرضه قریب‌الوقوع این خودرو به بازار در محافل رسانه‌ای مطرح شد. اکنون تصاویر این خودرو در خیابان‌های ایران مشاهده شده و احتمال می‌رود که بزودی مدیران خودرو این خودرو را رسما رونمایی کند.

مشخصات فنی تیگو ۷ پرو

چری تیگو ۷ پرو همانند نسخه فعلی از پیشرانه ۱٫۵ لیتری توربو استفاده می‌کند اما جعبه دنده در نظر گرفته شده برای آن از نوع اتوماتیک CVT یا هفت سرعته دوکلاچه است. هنوز مشخص نیست گیربکس مورد استفاده برای تیگو ۷ پرو از چه نوعی خواهد بود و برای فهمیدن این موضوع باید تا زمان انتشار کاتالوگ رسمی چری تیگو ۷ پرو از سوی مدیران خودرو صبر کنیم.

همچنین بخوانید: چری تیگو ۷ پرو بزودی در بازار ایران؛ گسترش قلمرو چری در بازار ایران

شاید بارزترین نکته چری تیگو ۷ پرو، طراحی این خودرو است که نسبت به نسل قبلی کاملا متحول شده است. جلوپنجره شش ضلعی بزرگ، چراغ‌های LED باریک و خشن به همراه قطعات کرومی متعدد از مشخصه‌های ظاهری چری تیگو ۷ جدید هستند که ظاهر این خودرو را نسبت به نسل قبل کاملا ارتقا داده‌اند.

چری تیگو ۷ پرو

طراحی قسمت عقب چری تیگو ۷ جدید همانند محصولات جدید چری است و از الگوی مشابهی با ام وی ام X55 پیروی می‌کند. دو خروجی اگزوز نیز در قسمت زیرین سپر قرار گرفته‌اند که هنوز مشخص نیست آیا خروجی‌های واقعی هستند یا صرفا برای زیبایی ظاهر به این قسمت افزوده شده‌اند.

فضای داخلی چری تیگو ۷ پرو نیز همانند ظاهر خارجی دستخوش تغییرات مختلفی شده است. چری برای خلق ظاهر داخلی تیگو ۷ از خودروهای آلمانی الهام گرفته و به همین دلیل نمایشگر در قسمتی جداگانه از داشبورد قرار گرفته است. نمایشگر سیستم چند رسانه‌ای نیز ۱۰٫۲۵ اینچی است و مجموعه نشانگرها دیجیتالی شده‌اند. کروز کنترل اتوماتیک، دوربین ۳۶۰ درجه و سیستم ترمز خودکار بخشی از امکانات چری تیگو ۷ جدید هستند.

چری تیگو ۷ پرو در بازار چین در تریم‌های مختلفی به بازار عرضه می‌شود که قیمت تقریبی آن بسته به امکانات و تجهیزات، بین ۱۲۵۰۰ الی ۲۱ هزار دلار خواهد بود. با توجه به قیمت نسل فعلی چری تیگو ۷ که ۹۹۰ میلیون تومان اعلام شده است، انتظار می‌رود قیمت چری تیگو ۷ جدید از مرز یک میلیارد تومان عبور خواهد کرد.

برچسب ها:منبع

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *