آیا فراری SF90 استراداله سریع‌ترین خودرو تولیدی جهان است؟ +‌ فیلم

آیا فراری SF90 استراداله سریع‌ترین خودرو تولیدی جهان است؟ +‌ فیلم
آخرین اخبار

تحویل نسخه‌های تولیدی فراری SF90 استراداله به تازگی آغاز شده و این خودرو فوق سریع اکنون وارد جاده‌ها و خیابان‌های جهان شده است. یک کانال یوتیوبی برای بررسی نزدیک این خودرو به پورتوریکو رفته است تا یکی از نسخه‌های تحویل داده شده فراری SF90 استراداله را مشاهده کند. یک سوال اساسی در مورد فراری SF90 استراداله وجود دارد، آیا این سوپر اسپرت ایتالیایی سریع‌ترین خودرو تولیدی جهان است؟

هنگامی که فراری SF90 استراداله با قدرت ۹۸۶ اسب‌بخار در خیابان‌های پورتوریکو آزمایش شد، تنها در ۲٫۱ ثانیه از حال سکون به سرعت صد کیلومتر بر ساعت رسید. این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که باک این فراری به طور کامل پر بوده است.

پادشاه شتاب‌گیری در مسیر مستقیم، اکنون مک لارن ۷۶۵LT است که فراری SF90 استراداله قصد به چالش کشیدن آن را دارد. مک لارن ۷۶۵LT در سال ۲۰۲۰ توانست رکورد شتاب صفر تا صد با زمان ۲٫۶ ثانیه‌ را در مسیر مستقیم در میامی به نام خود ثبت کند. به نظر می‌رسد که فراری SF90 استراداله اندکی چابک‌تر است و اکنون به سریع‌ترین خودرو تولیدی جهان تبدیل شده است. بزودی شاهد برگزاری درگ بین این دو سوپراسپرت اروپایی در رسانه‌های مختلف خواهیم بود.

برچسب ها:منبع

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *