نگاهی به تغییرات سایپا شاهین قبل از ورود به بازار +‌ عکس

نگاهی به تغییرات سایپا شاهین قبل از ورود به بازار +‌ عکس
آخرین اخبار

سایپا شاهین محصول جدید سایپا است که بزودی نسخه‌های تولید انبوه آن به دست مشتریان رسیده و این خودرو وارد بازار می‌شود. مدتی پیش نسخه تست این خودرو در خودروبانک حاضر شد که خودرویی متوسط از نظر امکانات و آپشن‌ها به حساب می‌آمد.

همچنین ببینید:‌ فیلم تست و بررسی شاهین، سدان جدید سایپا

حال تصاویری از خط تولید شاهین سایپا منتشر شده که این خودرو را با امکانات بیشتری به تصویر می‌کشد. لازم به ذکر است که در ویدیو تست و بررسی شاهین سایپا توسط خودروبانک، انتقاداتی نسبت به کمبود امکانات خودرو مطرح شد که خوشبختانه سایپا نسبت به انتقادات مطرح شده، واکنش مثبتی نشان داده است.

یکی از تجهیزات افزوده شده به سایپا شاهین، مجموعه کنسول و زیرآرنجی است که میان دو صندلی قرار گرفته‌اند. روکش فرمان در نسخه تست از نوع پلاستیکی بود که اکنون این روکش با نوع چرم مصنوعی تعویض شده است. تریم داخلی شاهین در نسخه تولید انبوه رنگ متفاوتی دارد از دو رنگ نقره‌ای و مشکی تشکیل شده است. همچنین روکش صندلی‌ها نیز چرمی شده‌اند و به صورت کلی تریم کابین چرمی است.

سوییچ سایپا شاهین نیز در نسخه تولید انبوه با نسخه تست تفاوت دارد. با این وجود به نظر می‌رسد که رینگ‌های خودرو بدون تغییر باقی مانده‌اند و از این رو افرادی که سایپا شاهین دنده‌ای را خریداری می‌کنند، بایستی با هزینه مبلغی بیشتر نسبت به تغییر رینگ‌های خودرو و افزایش سایز آن‌ها اقدام کنند.

برچسب ها:منبع

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *