امکانات احتمالی سایپا اطلس مشخص شد

امکانات احتمالی سایپا اطلس مشخص شد
آخرین اخبار

ابتدای هفته جاری، اولین تصویر از خودروی جدید سایپا با نام اطلس در فضای مجازی منتشر شد و باتوجه به تصاویر، به نظر می رسد که یک خودروی هاچ بک دیگر از سوی سایپا برای عرضه در بازار کشور برنامه ریزی شده است. حال اطلاعاتی بیشتر از امکانات احتمالی مورد استفاده بر روی این خودرو منتشر شده که در ادامه نگاهی به آنان خواهیم داشت.

باتوجه به تصویری که از این خودرو منتشر شده، ظاهر این خودرو در برخی قسمت های بدنه شباهت زیادی به خودروی سایپا کوییک دارد و به نظر می رسد که یک نسخه فیس لیفت از خودروی کوییک باشد که با اسم جدید و محصول جدید وارد بازار خواهد شد.

اطلس، نام انتخابی سایپا برای عرضه این خودرو به بازار است، با این حال هنوز اطلاعات رسمی این خودرو منتشر شده و قرار است که به زودی توسط سایپا رونمایی شود، اما به تازگی اطلاعاتی جدید از این خودرو منتشر شده که به امکانات بکار رفته در آن اشاره می کند.

باتوجه به ادعای جدید برخی منابع، خودروی سایپا اطلس با امکاناتی نظیر دو کیسه هوای ایمنی، فرمان کمکی برقی، سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک، نمایشگر لمسی کنسول مرکزی، رهیاب ماهواره ‌ای، اتصال هوشمند خودرو، استارت دکمه ‌ای، کروز کنترل، محدود کننده سرعت، دوربین و سنسور پارک عقب، سنسور نور، رینگ های آلومینیومی چرخ ها، تریم داخلی چرم و پارچه، چراغ روشنایی مخصوص روز، سامانه ورود بدون کلید، سامانه راهنما و تعویض دنده GSI، سیستم نظارت بر فشار باد لاستیک، شیشه ‌ها و آینه‌ های برقی و همچنین سیستم های ABS، EBD، BA و BCM وارد بازار خواهد شد.

برچسب ها:منبع

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *