جشن فروش یک میلیون دستگاه رنجروور اسپرت! خوش فروش بریتانیایی + فیلم

جشن فروش یک میلیون دستگاه رنجروور اسپرت! خوش فروش بریتانیایی + فیلم
آخرین اخبار

سال ۲۰۰۵ بود که رنجروور اسپرت به دنیای خودروسازی معرفی شد و اکنون این آفرودر بریتانیایی فروش یک میلیون دستگاه را جشن گرفته است. رنجروور اسپرت در سال ۲۰۲۰ موفق شد با فروش این نسخه خاص، آمار خود را به یک میلیون دستگاه برساند.

نسل اول رنجروور اسپرت در فاصله سال‌های ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۳ روی خط تولید قرار داشت و سپس با نسل دوم جایگزین شد. نسل دوم رنجروور اسپرت به دلیل نقشی که در فیلم‌های جیمز باند با بازی دنیل کریگ داشت، به شهرت قابل توجهی در اروپا و آمریکا رسید.

رنجروور اسپرت به انجام کارهای هیجان انگیز شهرت دارد. نسل دوم این خودرو در سال ۲۰۱۳ از صحرای ربع الخالی در عربستان عبور کرد که بزرگترین صحرای شن و ماسه در جهان است. همچنین در سال ۲۰۱۷ از ۹۹۹ پله در چین که به دروازه اژدها معروف است، گذر کرد.

در حال حاضر مشتریان آمریکایی می‌توانند رنجروور اسپرت ۲۰۲۱ در تیپ SE‌ را به قیمت ۶۹،۵۰۰ دلار خریداری کنند. تیپ بالاتر یعنی Autobiography Dynamic حدود ۹۰ هزار دلار قیمت دارد و اگر مشتریان رنجروور اسپرت SVR‌ را انتخاب کنند، ملزم به پرداخت مبلغ ۱۱۵ هزار دلار خواهند شد. این نسخه به پیشرانه پنج لیتری V8 مجهز است که می‌تواند حداکثر ۵۷۵ اسب‌بخار قدرت تولید کند. شتاب صفر تا صد ۴٫۳ ثانیه‌ای و حداکثر سرعت ۲۸۳ کیلومتربرساعت از دیگر ویژگی‌های رنجروور اسپرت SVR است. این تیپ با تزئینات فیبرکربنی، قیمتی معادل ۱۳۰ هزار دلار دارد.

برچسب ها:منبع

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *