نگاهی به نمایندگی ۴۸۰ مدیران خودرو و تجربه متفاوت خدمات پس از فروش

نگاهی به نمایندگی 480 مدیران خودرو و تجربه متفاوت خدمات پس از فروش
رپورتاژ آگهی

آقای محمدی موسس نمایندگی ۴۸۰ مدیران خودرو، فعالیت خود را در سال ۱۳۸۰ در قسمت بازرگانی شرکت کرمان موتور آغاز کرد. موفقیت‌های وی سبب شد تا دفتر مرکزی خدمات پس از فروش کرمان موتور در سال ۱۳۸۶، تحت مدیریت وی قرار گیرد. این دوران مقارن با آغاز همکاری لیفان و کرمان موتور بود.

به روز رسانی شده: شرایط فروش اقساطی محصولات مدیران خودرو،

فقط با ۳۰درصد پیش پرداخت!

محمدی در این سال ها اولین مرکز خدمات پس از فروش خودروهای لیفان را مدیریت می کرد. همچنین خدمات پس از فروش هیوندای ورنا و آوانته (راین خودرو) نیز در این مجموعه انجام می شد، اما با آغاز تحریم های بین المللی در اوایل دهه ۹۰ شمسی و توقف تولید خودروهای هیوندای، نقش چینی ها در شراکت کرمان موتور پررنگ تر می شد.

نمایندگی ۴۸۰ مدیران خودرو (محمدی)

از سال ۱۳۹۳ و با آغاز تولید خودروهای جک در ایران، محمدی همزمان با هیوندای، خدمات پس از فروش خودروهای جک را نیز در تعمیرگاه مرکزی کرمان موتور به جریان انداخت. همه این تجارب و بدعت گذاری ها دست به دست هم داد تا در سال ۱۳۹۴، آقای محمدی که تا پیش از این تعمیرگاه مرکزی کرمان موتور را اداره می کرد، مستقل از این شرکت خودروسازی نمایندگی خودش را با کد ۱۷۲۵ در قلمرو خودروسازی های بزرگ کشور در جاده مخصوص تهران تاسیس کند.

نمایندگی ۱۷۲۵ کرمان موتور (محمدی)

فضای بسیار بزرگ این نمایندگی، تجهیزات کامل و نیروهای مجرب آن باعث شده بود تا در آن زمان یکی از بزرگ ترین و معتبرترین مجموعه های کرمان موتور لقب بگیرد. جالب اینجاست که نمایندگی ۱۷۲۵ کرمان موتور در حقیقت شعبه دوم ادراه تحویل این خودروساز بزرگ کشور نیز به حساب می آمد. اینجا روزگاری یکی از بزرگ ترین اداره تحویل های شرکت کرمان موتور به شمار می رفت و ویژگی های سخت افزاری این مجموعه نظیر سالن انتظار بزرگ، سوله های تعمیرگاهی، پارکینگ بزرگ خودرو و … با سابقه طولانی فعالیت آقای محمدی و خوش نامی ایشان دست به دست هم داده بود تا شرکت کرمان موتور با اعتمادی که به این مجموعه دارد، تعداد زیادی خودرو را در اختیار این نمایندگی قرار داده و علاوه بر بحث مالی، نمایندگی محمدی را در سرمایه معنوی و اعتباری خود نیز شریک کند.

نمایندگی ۴۸۰ مدیران خودرو (محمدی)

از سال ۱۳۹۵ و در پی قرارداد هیوندای و کرمان موتور پس از برجام نیز این مجموعه به یکی از مولتی برندهای کرمان موتور تبدیل شد و توانست با ویژگی ها و توانمندی های خاص خودش، سختگیرانه ترین استانداردهای هیوندای کره را نیز پاس کند و علاوه بر خودروهای چینی، به خودروهای روز هیوندای نیز خدمات بدهد. اما شوربختانه، با شروع مجدد تحریم ها و خداحافظی بیشتر خودروسازان بین المللی با بازار خودرو ایران، محمدی که همیشه به تنوع محصول و ارائه خدمات گسترده به خودروهای متنوع عادت کرده بود، تصمیم گرفت در نمایندگی بزرگ خودش با سابقه چندین و چند ساله، با شرکت خودروسازی مدیران خودرو که در حال حاضر خودروهای متنوعی در سبد محصول خود دارد همکاری کند و در حقیقت این چرخش سرآغاز فعالیت این مجموعه در خدمات رسانی به مشتریان دیگر خودروساز بزرگ کشور یعنی شرکت مدیران خودرو شد.

نمایندگی ۴۸۰ مدیران خودرو (محمدی)

استفاده از تجربیات گذشته در نمایندگی مدیران خودرو

حالا این مجموعه که با نام اوژن موتور پارس شناخته می شود با پتانسیل بالایی که دارد، می خواهد عملکردی متفاوت و چشمگیر در بحث فروش و خدمات پس از فروش محصولات مدیران خودرو داشته باشد. فعالیت این مجموعه که حالا به عنوان نمایندگی ۴۸۰ مدیران خودرو شناخته می شود از چند جهت قابل بحث بوده و نسبت به دیگر نمایندگی های مدیران خودرو متمایز است. نخست اینکه در این مجموعه فروش و خدمات پس از فروش تمامی محصولات مدیران خودرو (چری و ام وی ام) انجام می شود. همچنین این مجموعه همچون بسیاری از نمایندگی های مدیران خودرو فقط محدود به فروش یا خدمات پس از فروش نیست و این ۲ فرایند در کنار هم در نمایندگی ۴۸۰ مدیران خودرو محمدی انجام می شوند.

نمایندگی ۴۸۰ مدیران خودرو (محمدی)

نمایندگی ۴۸۰ مدیران خودرو (محمدی)

نمایندگی ۴۸۰ مدیران خودرو (محمدی)

شوروم نمایندگی ۴۸۰ مدیران خودرو، با ساختمان شیشه‌ای مشهورش که در جاده مخصوص قرار دارد، شناخته می‌شود. در این شوروم می‌توان انواع مختلفی از محصولات میدران خودرو همچون ام وی ام X22، ام وی ام ۳۱۵ پلاس و ام وی ام X55‌را مشاهده کرد. یکی از اهداف آقای محمدی، ارائه سبدی متنوع از خودروها به مشتریان بوده است که این هدف در نمایندگی ۴۸۰ مدیران خودرو تحقق یافته است.

نمایندگی ۴۸۰ مدیران خودرو (محمدی)

شرایط فروش اقساطی خودرو همواره برقرار است

مدیران خودرو از اولین و تنها شرکت های خودروسازی به شمار می رود که همواره خودروهایش را با اقساط بلند مدت و سودهای مشابه سود بانکی عرضه می کند. این شرایط فروش متنوع تقریبا همیشه برقرار بوده و حتی در شرایط فعلی بازار و صنعت خودرو که بیشتر شرکت ها تنها به صورت نقدی اقدام به فروش می کنند، شرایط فروش مدیران خودرو همچنان برقرار است.

نمایندگی ۴۸۰ مدیران خودرو (محمدی)

در حقیقت مدیران خودرو به مصرف کننده نهایی اهمیت می دهد و با این کار در تلاش است واسطه ها را حذف کند. نمایندگی ۴۸۰ محمدی هم به عنوان یک نمایندگی پرقدرت و برجسته مدیران خودرو، خودروهای ام وی ام و چری را با شرایط اعلامی از سوی شرکت به فروش می رساند و هیچ محدودیتی در فروش خودروها ندارد.

گزارش خودرو

نمایندگی ۴۸۰ مدیران خودرو (محمدی)

در حال حاضر شرایط فروش خودرو با اقساط متنوع بلند مدت و کوتاه مدت اجرا می شود. با مراجعه به نمایندگی ۴۸۰ مدیران خودرو (محمدی) می توانید با پیش پرداخت کم صاحب هر یک از محصولات مدیران خودرو شوید و با توجه به میزان درآمد و توان مالی، انواع شرایط باز پرداخت را با سود منطقی و مشابه سود بانکی انتخاب کنید. هریک از خودروها ننیز در این شرایط فروش تا ۳۰ روز کاری تحویل می شوند. این در حالی است که افراد دارای شفل های خاص، مثل پزشکان می توانند از شرایط فروش متفاوتی برخوردار شوند و خودروی مورد نظر را با اقساط و پیش پرداخت متفاوت تهیه کنند.

نمایندگی ۴۸۰ مدیران خودرو (محمدی)

سابقه ای درخشان در خدمات پس از فروش خودرو

اما یکی دیگر از ویژگی های مثبت این مجموعه که سال ها در آن سابقه ای درخشان دارد، بحث خدمات پس از فروش است. زیرساخت های نمایندگی محمدی در این سال ها حسابی تقویت شده و حالا تجهیزات پیشرفته و کامل تعمیرگاهی در فضایی بسیار بزرگ و استاندارد دور هم جمع شده اند تا مراجعه کنندگان در نمایندگی ۴۸۰ شاهد بالاترین سطح خدمات پس از فروش خودرو باشند.

نمایندگی ۴۸۰ مدیران خودرو (محمدی)

بیش از ۱۶ جک تعمیرگاهی در این مجموعه نوید قابلیت پذیرش تعداد بیشتر خودرو نسبت به سایر نمایندگی ها را می دهد. با مراجعه به اینجا لازم نیست با ترس و لرز خودروی خود را وارد تعمیرگاه کنید یا برای مراجعه به نمایشگاه، دنبال جای پارک برای خودروتان بگردید. این مجموعه در فضایی حدود ۸۰۰۰ متر مربع واقع شده و پارکینگ بزرگ و سوله های بزرگ تعمیرگاهی با فضای عالی از جمله ویژگی های بارز آن به شمار می روند.

نمایندگی ۴۸۰ مدیران خودرو (محمدی)

پتانسیل نمایندگی ۴۸۰ مدیران خودرو به همینجا ختم نمی شود. تکنسین ها و کارکنان با تجربه و توانمند که سال ها در نمایندگی کرمان موتور فعالیت کرده اند و در این مجموعه پیشرفت کرده اند و آموزش دیده اند، در اینجا مشغول به کارند. همچنین بهترین تکنسین ها و متخصصان خودروهای ام وی ام و چری نیز برای ارائه هرچه بهتر خدمات به محصولات مدیران خودرو، به این مجموعه اضافه شده اند.

نمایندگی ۴۸۰ مدیران خودرو (محمدی)

جالب است بدانید در دوره ای که این مجموعه وظیفه خدمات رسانی به محصولات کرمان موتور را بر عهده داشته، به خبره بودن در تعمیر گیربکس اتوماتیک شهرت داشته و حتی یک اتاق ایزوله برای تعمیر گیربکس اتوماتیک نیز در این مجموعه ساخته و تجهیز شده است تا خدمات تعمیر گیربکس اتوماتیک را حتی بهتر از تعمیرگاه مرکزی کرمان موتور ارائه دهد.

نمایندگی ۴۸۰ مدیران خودرو (محمدی)

با توجه به وجود این زیرساخت ها و تجربه این مجموعه خدماتی در تعمیر خودروهای چینی، پیش بینی می شود که نمایندگی ۴۸۰ محمدی در تعمیر و خدمات پس از فروش خودروهای ام وی ام و چری نیز حرف اول را میان سایر نمایندگی ها بزند.

نمایندگی ۴۸۰ مدیران خودرو (محمدی)

نمایندگی ۴۸۰ مدیران خودرو (محمدی)

نمایندگی ۴۸۰ مدیران خودرو (محمدی)

یک مرکز صافکاری و نقاشی مجهز

علاوه بر خدمات تعمیرگاهی و مکانیکی، یک بخش بسیار بزرگ و مجهز صافکاری و نقاشی نیز در این مجموعه تعیبه شده که از پیشرفته ترین و مهمترین تجهیزات از جمله اتاق رنگ، دستگاه های حرفه ای شاسی کشی پنوماتیک، ابزارها و تجهیزات مربوط به صافکاری مدرن و صافکاری PDR و … بهره می برد. مجموعه صافکاری و نقاشی این نمایندگی مجهز به پیشرفته ترین ابزار صافکاری مدرن از جمله صافکاری PDR است.

نمایندگی ۴۸۰ مدیران خودرو (محمدی)

همچون قسمت تعمیرگاه، در بخش صافکاری و نقاشی نیز تنها تجهیزات پیشرفته و کامل نیستند که نتیجه کار را دلچسب می کنند. در این مجموعه از با تجربه ترین و ماهرترین صافکار و نقاش ها استفاده می شود و سابقه تکنسین های این بخش نیز همچون تکنسین های تعمیرگاه قابل توجه است.

نمایندگی ۴۸۰ مدیران خودرو (محمدی)

دستگاه ترکیب رنگ حرفه ای

اتاق رنگ پیشرفته

ابزار و تجهیزات صافکاری PDR

پذیرایی در محیطی آرامش بخش

مالکان خودروهای ام وی ام و چری با مراجعه به این مجموعه، علاوه بر اینکه خیالشان از تعمیر خودرو و خدمات ارائه شده راحت است، می توانند در فضایی راحت و آرامش بخش منتظر انجام فرایندهای لازم و در نهایت تحویل خودرویشان باشد. این مجموعه به اتاق انتظار بزرگ مجهز بوده و از کافی شاپ و رستوران نیز بهره می برد تا پذیرایی از مشتریان در زمان حضور در نمایندگی به بهترین شکل انجام شود.

نمایندگی ۴۸۰ مدیران خودرو (محمدی)

آدرس سایت: Ozhanmotor.ir

آدرس: تهران – کیلومتر ۱۰ اتوبان لشگری (جاده مخصوص کرج) به سمت تهران، لاین کندرو روبروی رنگ هاویلوکس – نمایندگی ۴۸۰ مدیران خودرو (محمدی)

تلفن: ۰۲۱۴۴۵۱۵۹۵۹

این متن رپورتاژ آگهی است و خودروبانک دخالتی در محتوای آن ندارد

برچسب ها:منبع

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *