سیتروئن C3‌ جدید معرفی شد، چهره فرانسوی برای ایرکراس ۲۰۲۱

سیتروئن C3‌ جدید معرفی شد، چهره فرانسوی برای ایرکراس 2021
آخرین اخبار

سیتروئن C3 ایرکراس برای سال ۲۰۲۱ با چهره‌ای جدید، آپشن‌های بیشتر و سواری راحت‌تر عرضه شده است. سپر و جلوپنجره مشبک این خودرو برای سال ۲۰۲۱ از نو طراحی شده‌اند و چراغ‌های خودرو در تمامی تیپ‌ها از نوع LED‌ است. علاوه برآن مشتریان قادر هستند تا از بین ۷۰ نوع ترکیب متفاوت، رنگ‌بندی مد نظر خود را انتخاب کنند که در نوع خودش بی‌سابقه است.

فضای داخلی سیتروئن C3 ایرکراس نیز با صندلی‌های فوق راحت جدید این شرکت، دلچسب‌تر از همیشه به نظر می‌رسد. هرکدام از صندلی‌ها دارای یک بالشتک اختصاصی است و کنسول خودرو نیز از نوع طراحی شده تا فضای ذخیره سازی بیشتری را در اختیار سرنشینان قرار دهد.

سیستم چندرسانه‌ای سیتروئن C3‌ ایرکراس نیز مورد بازنگری قرار گرفته و اکنون به مانیتور ۹ اینچی لمسی با کیفیت بهتر مجهز شده است. اندروید اتو و اپل کارپلی از تجهیزات این سیستم هستند و خریدار می‌تواند به صورت سفارشی شارژر بی‌سیم نیز در اتومبیلش داشته باشد.

سیتروئن C3 ایرکراس

سیتروئن C3 ایرکراس برای سال ۲۰۲۱ با دوازده سیستم ایمنی مختلف به دست مشتریان می‌رسد که از جمله آن‌ها می‌توان به هد آپ دیسپلی رنگی، ترمز خودکار، دستیار پارکینگ، دوربین عقب و کنترل گشتاور چرخ‌ها اشاره کرد. با وجود آن‌که سیتروئن C3‌ ایرکراس خودرویی دو دیفرانسیل نیست، اما در مواقعی می‌توان روی ارسال قدرت به چرخ‌های عقب برای گذر از معابر سخت حساب کرد.

سیتروئن C3 ایرکراس ۲۰۲۱ با دو مدل پیشرانه بنزینی و دیزلی در دسترس خواهد بود. موتورهای بنزینی شامل دو پیشرانه ۱٫۲ لیتری با قدرت ۱۰۸ اسب‌بخار و ۱۲۸ اسب‌بخار هستند. موتورهای دیزلی نیز شامل دو نسخه ۱٫۵ لیتری با قدرت ۱۰۸ اسب‌بخار و ۱٫۶ لیتری با قدرت ۱۱۸ اسب بخار هستند. اولین نمونه‌های سیتروئن C3‌ ایرکراس ۲۰۲۱ در ماه ژوئن به نمایندگی‌های سیتروئن خواهند رسید.

برچسب ها:منبع

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *