اجاره فورد F-150 رپتور مقرون به صرفه تر از رام TRX خواهد بود!

اجاره فورد F-150 رپتور مقرون به صرفه تر از رام TRX خواهد بود!
آخرین اخبار

مدتی است که نبرد شدیدی میان دو پیکاپ قدرتمند آمریکایی یعنی فورد F-150 رپتور و رام TRX شکل گرفته است و هرکدام سعی در جلب توجه مشتریان بیشتری دارند. به نظر می‌رسد نبرد این دو پیکاپ طی سالیان آتی در پیست‌ها و زمین‌های مختلف ادامه داشته باشد اما اکنون فورد جبهه‌ای دیگر را علیه رام ترتیب داده است.

مطابق گزارشی که اخیرا توسط Cars Direct منتشر شده است، هزینه اجاره فورد F-150 رپتور برای مشتریان کمتر از رام TRX خواهد بود، از این رو مصرف‌کنندگان آمریکایی می‌توانند با پرداخت هزینه‌ای کمتر، لذت سواری یک پیکاپ با عملکرد بالا را تجربه کنند.

نرخ اجاره خودرو در آمریکا با ارزش باقیمانده مشخص می‌شود و ارزش باقیمانده کمتر به معنای آن است که اجاره خودرو هزینه‌های بیشتری را برای مشتری در بر خواهد داشت. در یک مقایسه ارزش باقیمانده اجاره رام TRX‌ به ازای ۱۲۰۰۰ مایل در سال به ۵۸ درصد و برای ۱۰،۰۰۰ مایل در سال به ۵۹ درصد خواهد رسید، در صورتی که این رقم برای فورد F-150 رپتور به ازای ۱۲۰۰۰ مایل در سال به ۶۵ درصد و برای ۱۰،۵۰۰ مایل در سال به ۶۸ درصد می‌رسد. البته فورد نسخه‌ای قدرتمندتر از رپتور را در سال ۲۰۲۲ به بازار عرضه خواهد کرد که به پیشرانه V8 مجهز است و رام TRX را به چالش خواهد کشید.

برچسب ها:منبع

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *